Beautiful 2 Bedroom Apartment Manchester Central

  • 50 μ²
  • 2 υπνοδωμάτια
  • 2 μπάνια

Εκλεκτή τοποθεσία του Beautiful 2 Bedroom Apartment Manchester Central με 2 υπνοδωμάτια επιτρέπει εύκολη πρόσβαση στην Πινακοθήκη Γουίτγουορθ που βρίσκεται σε απόσταση 3 χλμ. Το διαμέρισμα 50 τ.μ. Απέχει 15 λεπτά με τα πόδια από σταθμό τρένου Deansgate και 100 μέτρα από τον σταθμό λεωφορείων Liverpool Street/Fire.

Αυτό το διαμέρισμα που έχει θέα στην πόλη, προσφέρει στους επισκέπτες σαλόνι Επιπλέον, υπάρχουν πετσέτες.

Η πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με ψυγείο, φρυγανιέρα και φούρνο επιτρέπει στους επισκέπτες να μαγειρεύουν τα γεύματά τους.

Το Γήπεδο Κρίκετ Old Trafford απέχει 3,1 χλμ. από το διαμέρισμα. Το Beautiful 2 Bedroom Apartment Manchester Central απέχει μόλις 20 λεπτά με τα πόδια από το κέντρο της πόλης. Το κατάλυμα βρίσκεται 20 λεπτά με τα πόδια από τη Βιβλιοθήκη Τζον Ράιλαντς.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Beautiful 2 Bedroom Apartment Manchester Central
2Br Flat In Salford, Modern, City Centre, Wifi, Kitchen
Τιμή μόνο για κινητά

2Br Flat In Salford, Modern, City Centre, Wifi, Kitchen

0 μ από το κατάλυμα
Luxury Lavish City Duplex Apartment
Τιμή μόνο για κινητά

Luxury Lavish City Duplex Apartment

0 μ από το κατάλυμα
USD 146 USD 131
ανά νύχτα
Obi'S House&Suites - Luxury 2Bed Duplex Apartment With Balcony
Τιμή μόνο για κινητά

Obi'S House&Suites - Luxury 2Bed Duplex Apartment With Balcony

8.7
Έξοχο 14 σχόλια
7 μ από το κατάλυμα
USD 237 USD 213
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Μάντσεστερ Αεροδρόμιο
    16 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Salford Central Railway Station
    900 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Θέρμανση
    • Έπιπλα κήπου
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Ανελκυστήρας
    • Ανιχνευτές καπνού

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:00
    Check-out: έως 10:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Beautiful 2 Bedroom Apartment Manchester Central;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Beautiful 2 Bedroom Apartment Manchester Central περιλαμβάνουν Μουσείο και Αίθουσα Τέχνης του Σάλφορντ, Εβραϊκό Μουσείο του Μάντσεστερ καθώς και Πλατεία Αγίου Πέτρου.
    • ❓
      Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το Beautiful 2 Bedroom Apartment Manchester Central;
      Η διαμονή στο το Beautiful 2 Bedroom Apartment Manchester Central κοστίζει 240£.
    • ❓
      Στο το Beautiful 2 Bedroom Apartment Manchester Central προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Beautiful 2 Bedroom Apartment Manchester Central περιλαμβάνουν Master Yiu και Holiday Inn Manchester και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • ❓
      Έχει Ίντερνετ στο το Beautiful 2 Bedroom Apartment Manchester Central;
      Ναι, το Beautiful 2 Bedroom Apartment Manchester Central προσφέρει Wi-Fi.
    • ❓
      Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει διαμέρισμα;
      Διαμέρισμα είναι 50 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Μάντσεστερ Αεροδρόμιο
    16 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Salford Central Railway Station
    900 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Beautiful 2 Bedroom Apartment Manchester Central

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο